ZŠ Hradební

Banner

Hledej ...

Kontaktní adresa

Banner
Úvod Školní akce Anglický projektový den pro deváťáky
Anglický projektový den pro deváťáky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mgr. Stanislav Kujal   
Úterý, 18 Červen 2019 11:13

V pátek 14. 6. se žáci devátých tříd zúčastnili anglického projektového dne. Jediným pravidlem bylo mluvit výhradně anglicky.

Michaela a Kristýna z 9. B akci hodnotí takto: „S paní Klárou, která za námi přijela z jazykovky Link, jsme měli v pátek 14. 6. projektový den v angličtině. Seminář byl rozdělen na dvě části. První hodinu jsme si anglicky povídali o našich plánech na letní prázdniny. Ve druhé části jsme se věnovali hrám, které byly zaměřené na naši slovní zásobu. Zpracování hodin bylo zábavné. Chceme poděkovat za celou 9. B i 9. A."

Za vyučující AJ
Mgr. Stanislav Kujal

 


Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS. Webdesign: AlesKroupa.cz.